Publikacje

Najnowsze


systemy ociepleń i dociepleń budynków, systemy dociepleń, zaprawy do systemów dociepleń

Ocieplanie ścian z najlepszymi produktami
Izolacja termiczna jest niezwykle ważna przy planowaniu budowy domu.

Systemy ociepleń i dociepleń budynków na styropianie stanowią zaawansowany i wystarczający system izolacji termicznej do zabezpieczenia elewacji budynków na zewnątrz. Systemy dociepleń na tego typu materiale pozwalają na zmniejszenie wahań temperatury między panującą w domu, a temperaturą na zewnątrz. Niesie to ze sobą znaczne oszczędności. 
Ponadto takie ocieplenia pozwalają na zastosowanie niemal każdego tynku, niezależnie od koloru, jak i faktury, więc można uzyskać każdy rodzaj elewacji. Cechami charakterystycznymi zastosowania takiego systemu ocieplania jest zaoszczędzenie potężnej dawki energii cieplnej i izolacja dźwięków. Dzięki temu we własnym domu można czuć się bardzo komfortowo oraz zmniejszyć ogólne koszty eksploatacji, które zazwyczaj są dość wysokie. System nadaje się zarówno do zastosowania w nowych budynkach, jak i przy renowacji zniszczonej elewacji. Niektóre firmy produkują również zaprawy do systemów dociepleń, co pozwala na przedłużenie żywotności ocieplenia. 

Warto inwestować w produkty Becco, ponieważ wtedy istnieje większa szansa na uzyskanie lepszych efektów docieplenia. Systemy można zastosować również przy ochronie instalacji wodnej wewnątrz ściany. W ten sposób zabezpieczamy rury przed pęknięciem. Plusem docieplenia jest także wykluczenie mostków cieplnych. Nie bez znaczenia dla większości osób jest również to, że ten sposób zabezpieczenia domu przed utratą ciepła jest przyjazny dla środowiska. Nie trzeba używać większej ilości węgla do ogrzewania domu, więc do atmosfery jest emitowana mniejsza ilość zanieczyszczeń.

Galeria zdjęć:


systemy ociepleń i dociepleń budynków
systemy dociepleń
zaprawy do systemów dociepleń